Міфи про жіночий одяг великих розмірів. Що повнить, а що струнить.

 

Настав час комусь спростувати міфи та застарілі правила про гардероб тих, хто має пишні форми. Тому що там всяка нісенітниця — наприклад, що найкраще носити чорне, і що найкраще підійдуть прості сукні на великі розміри з фігурою, що приховує. Ми вважаємо, що жінки повинні показувати, що вони мають, і тому руйнуємо типові міфи:

  • "Ви повинні носити тільки темні кольори": Так, чорний колір робить вас стрункішою. Але також сірий, синій, зелений та жовтий. Не так важливо, який відтінок має ваш одяг для великих розмірів, важливо, чи підходить тон вашому типу. Злегка засмагла шкіра із жовтою сукнею? Ідеальний! Блідий ельф у нефритово-зеленому? Ух ти! Той, хто сяє зсередини, виглядає чудово — і почувається так само.

  • «Не носи візерунків»: це правило є одним із найнеправильніших правил із усіх. Тому що візерунки спрямовують погляд і дурять його. Найкраще робити ставку на дрібні прикраси та ті, які йдуть трохи вниз або до середини тіла. Перехід між простими квітами до тих, яскравих, особливо добре працює.

  • "Тобі краще носити туфлі на плоскій підошві з сукнею": хтось одного разу сказав, що сильні вигини будуть надмірно підкреслені на підборах. Нісенітниця якась. Найкраще доводити зворотне модними туфлями на підборах або танкетці. І на будь-якій висоті!

  • "Ви повинні носити вільний одяг тільки для великих розмірів": Ха-ха, як ми посміялися. Звичайно, можна одягнути зручні трикотажні сукні прямого крою. Але ви напевно виглядатимете більш ефектно, якщо зробите акцент на талії, підкреслите гарний низ або продемонструєте декольте.

  • «Ви повинні залишатися стриманими з багатошаровим чином»: сукня зі структурованим жилетом чи кардиганом, з пончо чи болеро з бахромою, зі штучним хутром чи шкіряною курткою — чи краще все змішати? Попрощайтеся з уявленням про те, що багатошаровість має бути якомога тоншою і стриманішою. Просто зверніть увагу, що поділ сукні найкраще підходить для найдовшого шару, що закінчується у вузькій частині ваших ніг. І ви можете запакувати стільки шарів у стільки структур один над одним, скільки захочете.

  • "Вибирай сукні великих розмірів без прикрас": навпаки! Подібно до візерунків, оборки, оборки та прикраси — ваші найкращі друзі, коли справа доходить до силуету. Однак їх слід розміщувати там, де потрібний трохи більший обсяг.

Чи є якісь правила, які досі діють? Трохи є.

"Ви повинні віддати перевагу сукні з V-подібним вирізом або імітувати цей виріз за допомогою довгих ланцюжків" - одне з них.

"Ви повинні з'ясувати, які кольори, стрижки та аксесуари дійсно вам підходять (і не дозволяйте ярлику "фігуристі" направляти вас)" - ще один. Але найголовніше правило все-таки:

«Ви повинні стояти за себе і своє тіло і показувати світові, як можна наголосити на вигинах шикарної фігури».